Hava Durumu

Mustafa Ceceli’yi 230 bin kişi fizy’den izledi

Haber Tarihi: Salı, Ağu.16.2016 - 12:48
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Mustafa Ceceli’yi 230 bin kişi fizy’den izledi
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre fizy'den canlı yayınlanan Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde Mustafa Ceceli’yi 230 bin kişi izledi.

Turkcell açıklamasına göre,yaz aylarının yoğun ilgi gören müzik etkinliği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Mustafa Ceceli aynı zamanda fizy’deki hayranlarıyla da buluştu. Turkcell’in 4.5G hızıyla fizy’den hiçbir ücret ödemeden konseri izleyenlerin sayısı 230 bin 61 kişiye ulaştı. Turkcell’liler internetlerinden harcamadan konserin keyfini çıkardı.
Mustafa Ceceli’yi dinleyenlerin yüzde 98’i cep telefonlarından olmak üzere konseri sırasıyla en çok Android, iOS ve mobil site üzerinden takip etti. Konsere en fazla ilgi gösteren iller ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa oldu. fizy’den canlı yayınlanan konserle ilgili Mustafa Ceceli, 3,8 milyontakipçisinin olduğu Twitter ve 4,3 milyonluk Facebook sayfasından da paylaşımlarda bulundu. fizy’nin Facebook sayfasından yapılan paylaşımlarla 600 bine yakın kişiye ulaşıldı. Açıklamada Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinin, 18 Ağustos’ta Bengü,  21 Ağustos’ta Volkan Konak ve 29 Ağustos’ta Göksel ile devam edeceği ve konserlerin fizy uygulaması veya www.fizy.com internet sitesinden canlı izlenebileceği bildirildi.

Bu haber 1284 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Gazeteler

Gazeteler

HaberTV ANKET

  • 2017 İhracatımız ne kadar olacak?

HaberTV Ekonomi

Hava Durumu

  • Hava Durumu


Spor

Mevzuat

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.